szukam pracy jako

O nas

Firma European Active Projects Ltd  Sp. z o. o. Oddział w Polsce działa na rynku pośrednictwa pracy zagranicą od 2005 roku.

European Active Project Limited zawsze bada i rozpoznaje potrzeby odbiorcy przygotowując indywidualną ofertę skierowaną na realizację potrzeb Klienta. Staramy się jak najlepiej poznać potrzeby naszych klientów, aby zaproponować Państwu kandydatów spełniających oczekiwania. Jesteśmy liderem w rekrutacji i selekcji pracowników. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Unii Europejskiej i Trójmiasta.

Sukces firmie przynosi zespół wykwalifikowanych osób, które doświadczenie zawodowe zdobywały w Anglii i krajach skandynawskich. Posiadamy certyfikat wydany przed Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia numer 2701.

Częścią naszego procesu rekrutacji jest opracowanie opisu stanowiska pracy. Klient i EAPL wspólnie uzgadniają warunki oraz szczegóły danej oferty i stanowiska pracy. Pełne porozumienie w tej kwestii jest kluczem do znalezienia idealnego kandydata na stanowisko, które Państwo oferują.

European Active Projects Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce zbudowało solidną pozycję na europejskim rynku pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego, którą pragnie utrzymać i umacniać. Naszym priorytetem jest satysfakcja zarówno naszych klientów jak i kandydatów.

Nasza skuteczność jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, wykwalifikowanej kadry, znajomości metod i narzędzi rekrutacyjnych oraz zaangażowania wobec każdego podejmowanego działania.

Technik mechanik - montaż żurawi HDS - Belgia

więcej

Dekarz, Belgia

więcej

Murarz, dekarz, płytkarz, BELGIA

więcej