United Kingdom Ukraine Slovakia Romania Poland Spain Czech Republic

O nas

26.05.11 18:52:00

Właściwi ludzie dla właściwych ludzi

 

 

European Active Project Limited zawsze bada i rozpoznaje potrzeby odbiorcy przygotowując indywidualną ofertę skierowaną na realizację potrzeb Klienta.

Jesteśmy liderem w rekrutacji i selekcji pracowników. Stale współpracujemy z przedsiębioracmi z całego świata i Trójmiasta.     

Sukces firmie przynosi zespół wykwalifikowanych osób, które doświadczenie zawodowe zdobywały w Anglii i Krajach Skandynawskich.

 Posiadamy certyfikat wydany przed Urząd         Marszałkowski Województwa Pomorskiego o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowdzących agencje zatrudnienia numer 2701.

 

Staramy się jak najlepiej poznać potrzeby naszych klientów, aby zaproponować Państwu kandydatów spełniających Państwa oczekiwania.

 

Firma European Active Projects Ltd  Sp. z o.o. Oddział w Polsce działa na rynku pośrednictwa pracy zagranicą od 2005 roku.

 

 

 

 

 

Częścią naszego procesu rekrutacji jest opracowanie opisu stanowiska pracy. Klient i EAPL wspólnie uzgadniają warunki i szczegóły danej oferty i stanowiska pracy. Pełne porozumienie w tej kwestii jest kluczem do znalezienia idealnego kandydata na stanowisko, które Państwo oferują.

European Active Projects Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce zbudowało solidną pozycję na europejskim rynku pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego, którą pragnie utrzymać i umacniać. Naszym priorytetem jest satysfakcja zarówno naszych klientów jak i kandydatów.

 

Nasza skuteczność jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, wykwalifikowanej kadry, znajomości metod i narzędzi rekrutacyjnych oraz zaangażowania wobec każdego podejmowanego działania.